Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > 825F13KE
Permintaan Quote
Melayu
1585875Image 825F13KE.Ohmite
825F13KE
  • Nombor Bahagian
    825F13KE
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 13K OHM 1% 25W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm)
  • Siri
    Metal-Mite®89
  • Mod panel
    13 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    25W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Box
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.556" (14.12mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    13 kOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor