Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > 825F40RE
Permintaan Quote
Melayu
5253528Image 825F40RE.Ohmite
825F40RE
  • Nombor Bahagian
    825F40RE
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 40 OHM 1% 25W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm)
  • Mod panel
    40 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    25W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.556" (14.12mm)
  • Penerangan terperinci
    40 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor