Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > 850F100E
Permintaan Quote
Melayu
6740383Image 850F100E.Ohmite
850F100E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    850F100E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm)
  • Siri
    Metal-Mite®89
  • Mod panel
    100 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    50W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Box
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.620" (15.75mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
  • komposisi
    Wirewound
  • Coating, Jenis Perumahan
    Aluminum
85099R
85099R
Penerangan: SET WR RAT XL MET 16PC ROLL
Pengilang: Apex Tool Group
Penerangan: 3M EARGAGE, EAR MEASURE 8509
Pengilang: 3M
Penerangan: COUNTER 5 CHAR 5-110V PANEL MT
Pengilang: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
850CA
850CA
Penerangan: TRANSFORMER AUDIO BROADCAST
Pengilang: Hammond Manufacturing
850F12RE
850F12RE
Penerangan: RES CHAS MNT 12 OHM 1% 50W
Pengilang: Ohmite
850E
850E
Penerangan: TRANSFR AUDIO 50/200 150/600 IMP
850F10K
850F10K
Penerangan: RES CHAS MNT 10K OHM 1% 50W