Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > B20J80KE
Permintaan Quote
Melayu
B20J80KE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B20J80KE
  • Penerangan
    RES 80K OHM 20W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±260ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
  • Siri
    Brown Devil® 200
  • Mod panel
    80 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    20W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    OHB20J80KE
    OHB20J80KE-ND
  • Suhu Operasi
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    80 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound