Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers Rotary, Reostat > CLU5021E
Permintaan Quote
Melayu
CLU5021E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CLU5021E
  • Penerangan
    POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    Solder Lug
  • suhu Pekali
  • tirus
    Linear
  • Saiz - Body
    Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm)
  • Siri
    CLU
  • putaran
    312°
  • Bahan rintangan
    Carbon
  • Rintangan (ohm)
    5k
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    OHCLU5021E
    OHCLU5021E-ND
  • Bilangan Turns
    1
  • Bilangan Gangs
    1
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
  • sesendal Thread
    1/4-32
  • Dibina pada Tukar
    None
  • Jenis pelarasan
    User Defined
  • Jenis penggerak
    Slotted
  • penggerak Negara
    0.625" (15.88mm)
  • penggerak Diameter
    0.125" (3.18mm)