Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Laras perintang Power > D12K100E
Permintaan Quote
Melayu
D12K100E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    D12K100E
  • Penerangan
    RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 12W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Solder Lug
  • Siri
    Dividohm®210
  • Mod panel
    100 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    12W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Nama lain
    OHD12K100E
    OHD12K100E-ND
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Panjang
    1.750" (44.45mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diameter
    0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm)
  • Penerangan terperinci
    100 Ohms 12W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) 1.750" (44.45mm) Length