Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Laras perintang Power > D12K1K25
Permintaan Quote
Melayu
D12K1K25
  • Nombor Bahagian
    D12K1K25
  • Penerangan
    RESISTOR POWER ADJ 1.25K OHM 12W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Solder Lug
  • Siri
    Dividohm®210
  • Mod panel
    1.25 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    12W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Nama lain
    OHD12K1K25
    OHD12K1K25-ND
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Panjang
    1.750" (44.45mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • diameter
    0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm)
  • Penerangan terperinci
    1.25 kOhms 12W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) 1.750" (44.45mm) Length