Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Laras perintang Power > D175K40KE
Permintaan Quote
Melayu
D175K40KE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    D175K40KE
  • Penerangan
    RESISTOR POWER ADJ 40K OHM 175W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Solder Lug
  • Siri
    Dividohm®210
  • Mod panel
    40 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    175W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Nama lain
    OHD175K40KE
    OHD175K40KE-ND
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Panjang
    8.500" (215.90mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diameter
    1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
  • Penerangan terperinci
    40 kOhms 175W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 8.500" (215.90mm) Length