Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Laras perintang Power > D225K1R0
Permintaan Quote
Melayu
D225K1R0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    D225K1R0
  • Penerangan
    RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 225W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Solder Lug
  • Siri
    Dividohm®210
  • Mod panel
    1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    225W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Nama lain
    D225K1.0
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Panjang
    10.500" (266.70mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • diameter
    1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
  • Penerangan terperinci
    1 Ohms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length