Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Laras perintang Power > D25K2K25E
Permintaan Quote
Melayu
431006
D25K2K25E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    D25K2K25E
  • Penerangan
    RESISTOR POWER ADJ 2.25K OHM 25W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Solder Lug
  • Siri
    Dividohm®210
  • Mod panel
    2.25 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    25W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Nama lain
    OHD25K2K25E
    OHD25K2K25E-ND
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Panjang
    2.000" (50.80mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diameter
    0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
  • Penerangan terperinci
    2.25 kOhms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length