Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Laras perintang Power > D75K12KE
Permintaan Quote
Melayu
D75K12KE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    D75K12KE
  • Penerangan
    RESISTOR POWER ADJ 12K OHM 75W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Solder Lug
  • Siri
    Dividohm®210
  • Mod panel
    12 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    75W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Nama lain
    OHD75K12KE
    OHD75K12KE-ND
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Panjang
    6.000" (152.40mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diameter
    0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
  • Penerangan terperinci
    12 kOhms 75W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 6.000" (152.40mm) Length