Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > F10J5R0E
Permintaan Quote
Melayu
F10J5R0E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    F10J5R0E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 5 OHM 5% 10W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm)
  • Siri
    Stackohm® 250
  • Mod panel
    5 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    10W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Flat Oval
  • Nama lain
    OHF10J5R0E
    OHF10J5R0E-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • pemasangan Ciri
    Flange Braces, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.375" (9.53mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    5 Ohms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor
  • komposisi
    Wirewound
  • Coating, Jenis Perumahan
    Vitreous Enamel Coated
F10UEE
F10UEE
Penerangan: SWITCH PUSH 10PDT 0.5A 125V