Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > F40J500E
Permintaan Quote
Melayu
3563904Image F40J500E.Ohmite
F40J500E
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    F40J500E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 500 OHM 5% 40W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±260ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm)
  • Mod panel
    500 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    40W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.563" (14.29mm)
  • Penerangan terperinci
    500 Ohms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor