Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > F55J4K0E
Permintaan Quote
Melayu
F55J4K0E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    F55J4K0E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 4K OHM 5% 55W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±260ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm)
  • Siri
    Stackohm® 250
  • Mod panel
    4 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    55W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Flat Oval
  • Nama lain
    OHF55J4K0E
    OHF55J4K0E-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • pemasangan Ciri
    Flange Braces, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.563" (14.29mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    4 kOhms ±5% 55W Wirewound Chassis Mount Resistor