Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > FC4L110R020DER
Permintaan Quote
Melayu
FC4L110R020DER
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FC4L110R020DER
  • Penerangan
    RES 0.02 OHM 5W 4320 WIDE
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    11050
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm)
  • Siri
    FC4L
  • Mod panel
    20 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Wide 4320 (11050 Metric), 2043
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    4
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense, Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    20 mOhms ±0.5% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil