Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > FC4L64R015FER
Permintaan Quote
Melayu
FC4L64R015FER
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    FC4L64R015FER
  • Penerangan
    RES SMD 0.015 OHM 2W 2512 WIDE
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    2W
  • Voltan - Breakdown
    6432
  • Ketebalan (Max)
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
  • Siri
    FC4L
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    FC4L64R015FER
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense, Moisture Resistant
  • FIFO
    4
  • berkembang Penerangan
    0.015 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±1%
  • Penerangan
    RES SMD 0.015 OHM 2W 2512 WIDE