Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > L175J10K
Permintaan Quote
Melayu
L175J10K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    L175J10K
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 10K OHM 5% 175W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±260ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm)
  • Siri
    270
  • Mod panel
    10 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    175W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Tubular
  • Nama lain
    OHL175J10K
    OHL175J10K-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • pemasangan Ciri
    Brackets (not included)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    10 kOhms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor
  • komposisi
    Wirewound
  • Coating, Jenis Perumahan
    Vitreous Enamel Coated
L175J10KE
L175J10KE
Penerangan: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 175W