Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > L50J2K5E
Permintaan Quote
Melayu
2614462Image L50J2K5E.Ohmite
L50J2K5E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    L50J2K5E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 50W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±260ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm)
  • Siri
    270
  • Mod panel
    2.5 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    50W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Tubular
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • pemasangan Ciri
    Brackets (not included)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.5 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor