Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > MJ1500FE-R52
Permintaan Quote
Melayu
MJ1500FE-R52
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MJ1500FE-R52
  • Penerangan
    RES 150 OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
  • Siri
    Metal Devil® MJ
  • Mod panel
    150 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    MJ1500FER52
  • Suhu Operasi
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    150 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film