Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > PFE5KR140
Permintaan Quote
Melayu
PFE5KR140
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PFE5KR140
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 0.14 OHM 10% 1100W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • suhu Pekali
    ±300ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
  • Siri
    Powr-Rib®PFE
  • Mod panel
    140 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1100W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Tubular
  • Nama lain
    OHPFE5KR140
    OHPFE5KR140-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • pemasangan Ciri
    Brackets
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    140 mOhms ±10% 1100W Wirewound Chassis Mount Resistor