Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RW1S0BAR010F
Permintaan Quote
Melayu
648145Image RW1S0BAR010F.Ohmite
RW1S0BAR010F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RW1S0BAR010F
  • Penerangan
    RES 0.01 OHM 1% 1W J LEAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMD J-Lead, Pedestal
  • Saiz / Dimensi
    0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
  • Siri
    RW
  • Mod panel
    10 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    2512 J-Lead
  • Nama lain
    RW1S0BAR010FBK
    RW1S0F.010BK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.141" (3.58mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound