Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RW1S5CAR080J
Permintaan Quote
Melayu
3111879Image RW1S5CAR080J.Ohmite
RW1S5CAR080J
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RW1S5CAR080J
  • Penerangan
    RES 0.08 OHM 5% 1.5W J LEAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMD J-Lead, Pedestal
  • Saiz / Dimensi
    0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
  • Siri
    RW
  • Mod panel
    80 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1.5W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    3916 J-Lead
  • Nama lain
    RW1S5CAR080
    RW1S5CAR080JBK
    RW1S5J.080BK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.164" (4.17mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    80 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound