Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RW2S0DA150RJ
Permintaan Quote
Melayu
2649721Image RW2S0DA150RJ.Ohmite
RW2S0DA150RJ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RW2S0DA150RJ
  • Penerangan
    RES SMD 150 OHM 5% 2W J LEAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMD J-Lead, Pedestal
  • Saiz / Dimensi
    0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
  • Siri
    RW
  • Mod panel
    150 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    4524 J-Lead
  • Nama lain
    RW2S0DA150RJBK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.231" (5.87mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    150 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound
  • komposisi
    Wirewound
RW2S0DA150RJT
RW2S0DA150RJT
Penerangan: RES SMD 150 OHM 5% 2W J LEAD
Pengilang: Ohmite
RW2S0DA150RJET
RW2S0DA150RJET