Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RW3R0DB68R0J
Permintaan Quote
Melayu
2452837Image RW3R0DB68R0J.Ohmite
RW3R0DB68R0J
  • Nombor Bahagian
    RW3R0DB68R0J
  • Penerangan
    RES SMD 68 OHM 5% 3W J LEAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMD J-Lead, Recessed
  • Saiz / Dimensi
    0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
  • Siri
    RW
  • Mod panel
    68 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    6327 J-Lead
  • Nama lain
    RW3R0DB68R0JBK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.231" (5.87mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    68 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound