Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > SM108032003FE
Permintaan Quote
Melayu
2274706Image SM108032003FE.Ohmite
SM108032003FE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SM108032003FE
  • Penerangan
    RES 200K OHM 2.5W 1% RADIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
  • Siri
    Slim-Mox
  • Mod panel
    200 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2.5W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    SM108032003FE-ND
    SM108FE-200K
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.340" (8.64mm)
  • ciri-ciri
    Non-Inductive
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    200 kOhms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film