Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > SMUA503PET
Permintaan Quote
Melayu
5516405Image SMUA503PET.Ohmite
SMUA503PET
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SMUA503PET
  • Penerangan
    TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Style penamatan
    J Lead
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.134" L x 0.126" W x 0.079" H (3.40mm x 3.20mm x 2.00mm)
  • Siri
    SMU
  • Bahan rintangan
    Cermet
  • Mod panel
    50 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    SMUA503PETTR
  • Bilangan Turns
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    50 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment