Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > TA025PW620RJ
Permintaan Quote
Melayu
TA025PW620RJ
  • Nombor Bahagian
    TA025PW620RJ
  • Penerangan
    RES 620 OHM 25W 5% RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Powerchip®
  • Saiz / Dimensi
    2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
  • Siri
    Power Chip® TA
  • Mod panel
    620 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    25W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    OHTA025PW620RJ
    OHTA025PW620RJ-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 180°C
  • Bilangan Penamatan
    4
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.189" (30.21mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    620 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film