Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > TAP600K500
Permintaan Quote
Melayu
1080078Image TAP600K500.Ohmite
TAP600K500
  • Nombor Bahagian
    TAP600K500
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 500 OHM 10% 600W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • suhu Pekali
    ±150ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm)
  • Siri
    TAP600
  • Mod panel
    500 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    600W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Box
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
    M5 Threaded
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.280" (32.50mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    500 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor