Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > TAP650J100E
Permintaan Quote
Melayu
1938074Image TAP650J100E.Ohmite
TAP650J100E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TAP650J100E
  • Penerangan
    650W HEATSINKABLE 100 OHM
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±150ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    2.264" L x 2.028" W (57.50mm x 51.50mm)
  • Siri
    TAP650
  • Mod panel
    100 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    650W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Box
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Style Lead
    Wire Leads
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.532" (13.50mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 Ohms ±5% 650W Thick Film Chassis Mount Resistor