Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > TFSE680RJE
Permintaan Quote
Melayu
TFSE680RJE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
112+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TFSE680RJE
  • Penerangan
    RES 680 OHM 1.5W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.413" x 0.035" Rectangular x 0.827" L (10.50mm x 0.90mm x 21.00mm)
  • Siri
    TFS
  • Mod panel
    680 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1.5W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    OHTFSE680RJE
    OHTFSE680RJE-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Non-Inductive, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    680 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film