Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > TL88K150R
Permintaan Quote
Melayu
TL88K150R
  • Nombor Bahagian
    TL88K150R
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 150 OHM 10% 114W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • suhu Pekali
    ±250ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm)
  • Siri
    TL
  • Mod panel
    150 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    114W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Nama lain
    OHTL88K150R
    OHTL88K150R-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
    Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    150 Ohms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor