Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > TUW15JR10E
Permintaan Quote
Melayu
TUW15JR10E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
140+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TUW15JR10E
  • Penerangan
    RES 0.1 OHM 15W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
  • Siri
    TUW
  • Mod panel
    100 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    15W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    OHTUW15JR10E
    OHTUW15JR10E-ND
  • Suhu Operasi
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 mOhms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound