Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > TWM10J4K3E
Permintaan Quote
Melayu
TWM10J4K3E
Dalam stok
300+
  • Nombor Bahagian
    TWM10J4K3E
  • Penerangan
    RES 4.3K OHM 10W 5% RADIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±350ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Mod panel
    4.3 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    10W
    Radial
  • Nama lain
    OHTWM10J4K3E
    OHTWM10J4K3E-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.008" (51.00mm)
  • Penerangan terperinci
    4.3 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film