Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > TWM5J10KE
Permintaan Quote
Melayu
4998624Image TWM5J10KE.Ohmite
TWM5J10KE
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    TWM5J10KE
  • Penerangan
    RES 10K OHM 5W 5% RADIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±350ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Mod panel
    10 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.024" (26.00mm)
  • Penerangan terperinci
    10 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film