Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > TWM7J5K6E
Permintaan Quote
Melayu
TWM7J5K6E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
375+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TWM7J5K6E
  • Penerangan
    RES 5.6K OHM 7W 5% RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±350ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
  • Siri
    TWM
  • Mod panel
    5.6 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    7W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    OHTWM7J5K6E
    OHTWM7J5K6E-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    5.6 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film