Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > TWW3J39RE
Permintaan Quote
Melayu
3274172Image TWW3J39RE.Ohmite
TWW3J39RE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TWW3J39RE
  • Penerangan
    RES 39 OHM 3W 5% RADIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±350ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Radial Lead
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Siri
    TWW
  • Mod panel
    39 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.024" (26.00mm)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    39 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound