Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > TWW3JR39E
Permintaan Quote
Melayu
4792014Image TWW3JR39E.Ohmite
TWW3JR39E
  • Nombor Bahagian
    TWW3JR39E
  • Penerangan
    RES 0.39 OHM 3W 5% RADIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Mod panel
    390 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.024" (26.00mm)
  • Penerangan terperinci
    390 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound