Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > UM030T1006FE
Permintaan Quote
Melayu
UM030T1006FE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UM030T1006FE
  • Penerangan
    RES 100M OHM 1W 1% RADIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Radial Lead
  • Saiz / Dimensi
    1.181" L x 0.063" W (30.00mm x 1.60mm)
  • Siri
    Ultra-Mox
  • Mod panel
    100 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.354" (9.00mm)
  • ciri-ciri
    High Voltage
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial High Voltage Thick Film