Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WHCR75FET
Permintaan Quote
Melayu
3422392Image WHCR75FET.Ohmite
WHCR75FET
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WHCR75FET
  • Penerangan
    RES 0.75 OHM 2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±90ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
  • Siri
    WH
  • Mod panel
    750 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W