Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WHD1R0FET
Permintaan Quote
Melayu
974177Image WHD1R0FET.Ohmite
WHD1R0FET
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WHD1R0FET
  • Penerangan
    RES 1 OHM 3W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.533" L (5.50mm x 13.54mm)
  • Siri
    WH
  • Mod panel
    1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    WHD1R0FETTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    34 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Wirewound