Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WLCR020FET
Permintaan Quote
Melayu
6320669Image WLCR020FET.Ohmite
WLCR020FET
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WLCR020FET
  • Penerangan
    RES 0.02 OHM 2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±300ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
  • Siri
    WL
  • Mod panel
    20 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W