Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WNA2R0FET
Permintaan Quote
Melayu
486582
WNA2R0FET
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WNA2R0FET
  • Penerangan
    RES 2 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
  • Siri
    WN
  • Mod panel
    2 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    OHWNA2R0FET
    OHWNA2R0FET-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    34 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Non-Inductive
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound