Rumah > Produk > Kawalan industri > Pengawal - Proses, Suhu > E5EC-RX4D5M-011
Permintaan Quote
Melayu
5793819Image E5EC-RX4D5M-011.Omron Automation & Safety
E5EC-RX4D5M-011
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    E5EC-RX4D5M-011
  • Penerangan
    CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
  • Model ECAD
  • Berat
    0.463 lb (210.01g)
  • Voltan - Bekalan
    24VAC/DC
  • Jenis
    Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W)
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Siri
    E5EC
  • Panel cutout Ukuran
    Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
  • Jenis output
    Relay (5)
  • Nama lain
    E5EC-RX4D5M-011-ND
    E5ECRX4D5M011
    SW1747
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 55°C
  • Bilangan Aksara Per Row
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Julat Input
    -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
  • Perlindungan Ingress
    IP66 - Dust Tight, Water Resistant
  • ciri-ciri
    Event Input, Heater Fault Detection
  • Jenis paparan
    LCD - Tri Color Characters, Backlight
  • Paparan Watak - Tinggi
    0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm)