Rumah > Produk > Kawalan industri > Keselamatan Mesin - Tirai Cahaya > MSF4800B-30-0600-R
Permintaan Quote
Melayu
MSF4800B-30-0600-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MSF4800B-30-0600-R
  • Penerangan
    RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
  • Siri
    MSF4800
  • Ketinggian Perlindungan
    600mm
  • Suhu Operasi (Min)
    Hand/Arm
  • Nama lain
    MSF4800B300600R
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 55°C
  • Julat Operasi
    0.3m ~ 20.0m
  • Bilangan Rasuk
    30
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • ciri-ciri
    Receiver Only
  • Keupayaan Pengesanan
    30mm
  • Pitch Beam
    20mm