Rumah > Produk > suis > aksesori > SC09-SP12
Permintaan Quote
Melayu
SC09-SP12
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC09-SP12
  • Penerangan
    SHORTING PLUG MINI STYLE 12 PIN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Siri
  • Nama lain
    SC09SP12
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
SC0914470K
SC0914470K
Penerangan: FIXED IND 47UH 1.5A 140 MOHM TH
Pengilang: AMP Connectors / TE Connectivity
SC09-9M110
SC09-9M110
Penerangan: EXT CBL 9M MINI STYLE 10 PIN M/F
Pengilang: Omron Automation & Safety
SC09144R7M
SC09144R7M
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 3.2A 33 MOHM
SC09-SP80
SC09-SP80
Penerangan: SHORTING PLUG MINI STYLE 8 PIN
SC09-9M340
SC09-9M340
Penerangan: CBL 10M MICRO STYLE 4 PIN M CONN
SC09-9M310
SC09-9M310
Penerangan: CBL 9M MINI STYLE 10 PIN M CONN
SC09-SP42
SC09-SP42
Penerangan: SHORTING PLUG MICRO STYLE 4 PIN
SC09-10M510
SC09-10M510
Penerangan: REC MINI 10 PIN 12" LEADS LOCK
Penerangan: FIXED IND 22UH 1.4A 86 MOHM TH
SC09-10M180
SC09-10M180
Penerangan: CBL 10M MINI 8 PIN F TO M CONN
SC09-9M320
SC09-9M320
Penerangan: CBL 9M MINI STYLE 8 PIN M CONN
Penerangan: FIXED IND 1MH 200MA 4.3 OHM TH
SC09-10M512
SC09-10M512
Penerangan: REC MINI 12 WIRE 24" LEADS LOCK
SC09-SP10
SC09-SP10
Penerangan: SHORTING PLUG MINI STYLE 10 PIN
SC09-SP40
SC09-SP40
Penerangan: SHORTING PLUG MINI STYLE 4 PIN
SC09-10M542
SC09-10M542
Penerangan: REC MICRO 4 WIRE 24" LEADS LOCK
Penerangan: FIXED IND 1MH 300MA 2.1 OHM TH
SC09-9M330
SC09-9M330
Penerangan: CBL 10M MINI STYLE 4 PIN M CONN
SC09-10M580
SC09-10M580
Penerangan: REC MINI 8 WIRE 24" LEADS LOCK
SC09-10M540
SC09-10M540
Penerangan: REC F MINI 4 WIRE 24" LEADS LOCK