Rumah > Produk > geganti > Relay automotif > G8JN-1C6T-F-R-DC12
Permintaan Quote
Melayu
298318Image G8JN-1C6T-F-R-DC12.Omron
G8JN-1C6T-F-R-DC12
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    G8JN-1C6T-F-R-DC12
  • Penerangan
    RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    8 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    1 VDC
  • Style penamatan
    Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Voltan switching
    16VDC - Max
  • Siri
    G8JN
  • Siaran Masa
    10ms
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    G8JN-1C6T-F-R-DC12-ND
    G8JN1C6TFRDC12
    Z2868
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • beroperasi Masa
    20ms
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Resistor
  • Hubungi Rating (Semasa)
    35A
  • Hubungi bahan
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Borang hubungan
    SPDT (1 Form C)
  • Voltan Coil
    12VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    68 Ohms
  • Power Coil
    1.9 W