Rumah > Produk > suis > Snap Action, Had Suis > SS-10GL111T
Permintaan Quote
Melayu
5110261Image SS-10GL111T.Omron
SS-10GL111T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SS-10GL111T
  • Penerangan
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Style penamatan
    Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
  • Tukar Fungsi
    On-Mom
  • Siri
    SS
  • Akhbar Tentera
    3.059gf
  • Pretravel
  • pembungkusan
    Bulk
  • Overtravel
    0.047" (1.2mm)
  • Nama lain
    SS-10GL111T-ND
    SS10GL111T
    SS10GL111TBYOMI
    Z4564
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Jawatan operasi
    0.345" (8.8mm)
  • Force operasi
    40gf
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
    10,000,000 Cycles
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP40
  • ciri-ciri
  • Life elektrik
    50,000 Cycles
  • Berbeza Travel
    0.047" (1.2mm)
  • Rating Semasa
    10A (AC)