Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat - Aksesori - Kipas Kipas > C45-2DC-72P
Permintaan Quote
Melayu
5469169Image C45-2DC-72P.Orion Fans
C45-2DC-72P
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    C45-2DC-72P
  • Penerangan
    FAN CORD 45DEG 2POS 72" AC PLUG
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    18 AWG
  • Style
    Female Receptacle to Male Plug
  • Siri
  • Nama lain
    C45-2DC-72PX
    C452DC72P
  • Suhu Operasi
  • Bilangan Konduktor
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Panjang
    72.0" (1.83m)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Sesuai dengan Saiz Terminal
  • ciri-ciri
    Daisy Chain
  • Jenis Cord
    SPT-1
  • Marks kelulusan
    cURus, TUV
  • 2 penyambung
    NEMA 1-15 Plug
  • penyambung 1
    Fan Terminal Receptacle 45° (2)
C45-4DC
C45-4DC
Penerangan: FAN CORD 45DEG 4POS 24"
Pengilang: Orion Fans
C45-12
C45-12
Penerangan: FAN CORD 45DEG 12"
Pengilang: Orion Fans
C45-2DC-144P
C45-2DC-144P
Penerangan: FAN CORD 45DEG 2POS 144" AC PLUG
C45-4DC-72P
C45-4DC-72P
Penerangan: FAN CORD 45DEG 4POS 72" AC PLUG
Penerangan: FAN CORD 45DEG 144"
Penerangan: FAN CORD 45DEG 24"