Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD1238-48MSS02A
Permintaan Quote
Melayu
1100766Image OD1238-48MSS02A.Orion Fans
OD1238-48MSS02A
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    OD1238-48MSS02A
  • Penerangan
    FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    38.50mm
  • Berat
  • Julat voltan
    28 ~ 56VDC
  • Voltan - Rated
    48VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.210 in H2O (52.3 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 120mm L x 120mm H
  • Siri
    OD1238
  • RPM
    2550 RPM
  • Kuasa (Watt)
    3.80W