Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD127AP-48HB
Permintaan Quote
Melayu
1000496Image OD127AP-48HB.Orion Fans
OD127AP-48HB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD127AP-48HB
  • Penerangan
    FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    38.50mm
  • Berat
  • Julat voltan
    26 ~ 56VDC
  • Voltan - Rated
    48VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.410 in H2O (102.1 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 127mm L x 127mm H
  • Siri
    OD127AP
  • RPM
    3200 RPM
  • Nama lain
    OD127AP-48HBX
    OD127AP48HB
  • Suhu Operasi
    -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
  • Noise
    46.0 dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Aluminum
  • Bahan - Blade
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    60000 Hrs @ 45°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.220A